नेतृत्व

अध्यक्ष  – क. नविना लामा             

उपाध्यक्ष  – क. महेश बर्ताैला

उपाध्यक्ष  –  क.रश्मि आचार्य

उपाध्यक्ष  –  क.शैलेश लामा

उपाध्यक्ष  –  क.सुनिता बराल

महासचिव –   क. ऐन महर

सचिव – क. समिक वडाल

सचिव – क.आरसी लामीछाने

सचिव – क.मकर खड्का

सचिव – क.सुदेश पराजुली

सचिव – क.अमृत बुढा

सचिव – क.आरती लामा

सचिव – क.ओसिम आलम

कोषाध्यक्ष – क. झपिन्द्र खत्री

निर्वाचन आयोग अध्यक्ष – क. तुलसी मैनाली

लेखा आयोग अध्यक्ष – क. धर्मेन्द्र रोकाय

अनुशासन आयोग अध्यक्ष – क. निशा अधिकारी

सचिवालय सदस्यहरु

 

प्रवक्ता एवम् प्रचार विभाग  – क. सुदिप शर्मा

कानून तथा संघिय मामिला विभाग  –क.  कल्पना वाइवा

स्वास्थ्य विभाग  –क.  जेिनश लामा

रचनात्मक तथा सामाजिक सरोकार विभाग  – क. गोविन्द गिरी

सम्पर्क विभाग  – क. चन्द्र लामा

विदेश विभाग  – क. यशु लामा

संगठन विभाग  –क.  सुदर्शन सिवाकाटेी

प्रशिक्षण विभाग  –क.  हिरेन्द्र शाही

महिला विभाग  –क. सम्झना अधिकारी

प्रकाशन विभाग  –क.  यमराज पाण्डे

स्ववियु परिचालन विभाग  – क. नरशे रोकाया

शैक्षिक विभाग  –क. माधव पन्त

कार्यालय विभाग  –क.  लक्ष्मण हायु

विज्ञान, प्रविधि तथा अनुसन्धान विभाग  –क.  डम्बर अधिकारी

खेलकुद तथा स्वमंसेवक विभाग- क. श्याम प्रजापती

मधेशी, मुस्लीम, थारु केन्द्रीय सम्पर्क कमिटी  – क. उमेश आचार्य

उत्पीडित, अपाङ्ग, अल्पसंख्यक केन्द्रीय सम्पर्क कमिटी  – क. मोति वि.क.

त्रिभुवन विश्वविद्यालय (आंगिक क्याम्पस) राष्ट्रिय कमिटी  –क.  धर्म गिरी

त्रिभुवन विश्वविद्यालय (निजि तथा सामुदायिक क्याम्पस) राष्ट्रिय कमिटी  – क. अर्जुन अधिकारी

TSAN राष्ट्रिय कमिटी  –क.  राजिव कटुवाल

CTEVT राष्ट्रिय कमिटी  –क.  उपेन्द्र शाही

पूर्वाञ्चल विश्वविद्यालय राष्ट्रिय कमिटी  –क.  शिशिर भण्डारी

पोखरा विश्वविद्यालय राष्ट्रिय कमिटी  –क. कनिष पटेल

काठमाण्डौ विश्वविद्यालय राष्ट्रिय कमिटी  –क. वाङछु योञ्जन

नेपाल सस्ंकृत विश्वविद्यालय राष्ट्रिय कमिटी  –क. सुजन भट्टराई

कृषि तथा वन र लुम्बिनि वौद्ध विश्वविद्यालय राष्ट्रिय कमिटी  –क.  लोकेश निरौला

मध्यपश्चिमाञ्चल तथा सुदुर पश्चिमाञ्चल विश्वविद्यालय राष्ट्रिय कमिटी – क. केशरी रेग्मी

मेची विशेष क्षेत्र   – क.  केशव चामलिङ राई

कोशी विशेष क्षेत्र  – क. भाष्कर खनाल

सगरमाथा  विशेष क्षेत्र  – क. रामशरण चौधरी

पूर्वी विशेष क्षेत्र (सिरहा, सप्तरी, धनुषा, महोत्तरी)  – क. आद्रता रेग्मी

पश्चिम विशेष क्षेत्र (सर्लाही, रौतहट, बारा, पर्सा)  – क. फरमुल्लाह मन्सुर

पूर्वी वाग्मती र सिन्धुली  विशेष क्षेत्र  – क.  टिकाजंग थापा

पश्चिम वाग्मती, चिवतन र मकवानपुर विशेष क्षेत्र  – क. सुजता पोखरेल

उपत्यका विशेष क्षेत्र  –क.  नारायण घर्ती

गण्डकी विशेष क्षेत्र  – क. सरिता पुरी

धौलागिरी विशेष क्षेत्र  –क.  जुन तमाङ

लुम्बिनि विशेष क्षेत्र  – क.  दिपक वि.क.

राप्ति (दाङ, प्यूठान, रोल्पा) र बाँके , वर्दिया विशेष क्षेत्र  – क. सुर्य रोकाया

कर्णाली विशेष क्षेत्र  – क. युवराज कुँवर

भेरी (सुर्खेत, दैलेख, जाजरकोट) र सल्यान, रुकुम विशेष क्षेत्र  – क.  कल्पना थापा

सेती विशेष क्षेत्र  – क. लोकेन्द्र बहादुर सिहं

महाकाली विशेष क्षेत्र  – क. मर्यादा विष्ट

सचिव निर्वाचन आयोग- क.रमेश प्रधान

सचिव अनुशासन आयोग- क. खेम मरासिनी

सचिव लेखा आयोग- क. विर उदाश श्रेष्ठ

केन्द्रिय सदस्यहरु

 

क.रविन्द्र सुवेदी

क.मिलन राई

क.निता घतानी

क.इश्वर भण्डारी

क.नारायण घिमिरे

क.एकराज दाहाल

क.प्रकाश श्रेष्ठ

क.अञ्जु पाण्डे

क.जानुका कार्की

क.सम्झना राई

क.दीपक फुँयाल

क.मिलन राई

क.सुनिल झा (चन्दन)

क.रवि राय

क.उञ्वल कार्की

क.राजकिशोर यादव

क.अञ्जना सिवाकोटी

क.प्रकाश भट्ट

क.प्रतिक्षा कार्की

क.सन्तोष पौडेल

क.आरती भण्डारी

क.विभा प्याकुरेल

क.सविना बर्ताैला

क.इश्वर तिमल्सीना

क.निरज पाण्डे

क.विनिता खतिवडा

क.निलमबावु ढुंगेल

क.सन्तोष राना क्षेत्री

क.आर्शिवाद सुवेदी

क.दिव्य चन्द्र सोती

क.भरत कोने गुरुङ

क.रीता ढकाल

क.ज्ञानु भुजेल

क.सरोज पोखरेल

क.भरत न्यौपाने

क.टुकलाल गैरे

क.सिर्जना क्षेत्री (केसी)

क.सिर्जना वस्याल

क.प्रकाश पौडेल

क.रामचन्द्र नेपाली

क.घनश्याम पुन

क.विनोद भण्डारी

क.रिमा खड्का

क.रुपलाल बोहरा

क.शुरेश परियार

क.जित व. रोकाय

क.डम्बर सिंह

क.मिरा पाण्डे

क.डम्बर वि.सी.

क.भिष्म राज सुवेदी

क.दुर्गा जोशी

क.गणेश सिंह ऐरी

क.जय व. कुँवर (जयन्त)

क.अशोक कुमार थापा

क.उदेश राई

क.गोविन्द श्रेष्ठ

क.ज्ञानभक्त डंगोल

क.तपेन्द्र जंङ्ग शाही

क.दिपेश प्रसाई

क.पंकज भण्डारी

क.भुपेन्द्र शाह

क.बसन्त न्यौपाने

क.अञ्जु गौतम

क.केशरा ज्ञावाली

क.नम्रता महर्जन

क.विनिता काफ्ले

क.कमल खड्का

क.विष्णु यादव

क.निर्मला गोले

क.अभिषेक सुवेदी

क.कमल ढुंगाना

क.सृष्टि रेग्मी

क.सञ्जय लामा

क.विष्णु भण्डारी

डा. क. चिरञ्जीवि पन्त

क.प्रेम दाहाल

क.दीपक विष्ट

क.दीपक धामी

क.धिरज जैशी

क.समिना खान

क.राजेन्द्र बोहरा

क.लायक राम चौधरी

क.विशाल राना मगर

क.श्री माङ्गयुङ लिम्बु

क.सजिना थापामगर

क.अशेष गोइत

डा.क. निश्चल गुप्ता

क.भुना पण्डित

क.राजेश नेपाली

क.सन्दिप वि.क.

क.किरण सापकोटा

क.भुषण सुवेदी

क.अधिकारी

हालसालै एकता प्रक्रियाबाट

क.केशव चामलिङ्ग – सचिवालय सदस्य

क.निश्चल ढुंगेल – केन्द्रिय सदस्य

क.सुजन तमाङ– केन्द्रिय सदस्य

क.निशा घले – केन्द्रिय सदस्य

क.इन्द्रहाङ राई – केन्द्रिय सदस्य

निर्वाचन आयोग सदस्यहरु

 

क.कमल रोकाय

क.खगेन्द्र विष्ट

क.तिलक हमाल

क.प्रकाश भुजेल

क.सुमन कार्की

क.स्वरुप सुयाल

क.काशीराम पाण्डे

क.प्रज्वल फुयाँल (दामोदर)

क.देविचन्द्र मण्डेल

क.सञ्जय दुवाडी

क.सुन्दर घिमिरे

क.अनमोल क्षेत्री

क.कल्याण दाहाल

क.रोशन तिमिल्सिना

लेखा आयोग सदस्यहरु

 

क.दिनेश लो

क.खेमराज जोशी

क.विशाल रोक्का

क.विरेन्द्र रावल

क.रामु शर्मा

क.सुविन थपलिया

क.टंक रोका

क.राजेश शाह

क.सुजन कार्की

क.चन्द्र प्रसाद चौलागाँई

क.शम्भु शर्मा

क.भुपेन्द्र शाही

क.ऐन विक्रम कुँवर

अनुशासन आयोग सदस्यहरु

 

क.अर्जुन अधिकारी

क.आशिष पौडेल

क.कुमार यादव

क.अर्जुन न्यौपाने

क.टीका धमाला

क.कृष्ण कुमार वम

क.नविन योगी

क.निशा चापागाई

क.रुपक खनाल

क.देवेन्द्र अधिकारी

क.चरि व. तमाङ

क.विनायक आचार्य

क.नरेश न्यौपाने

राष्ट्रिय परिषद् सदस्यहरु

 

क.दिपेन्द्र तुम्वाको

क.पुकार कार्की

क.हेडम्बराज निरौला

क.कला ढुंगेल

क.अमृता नेपाली

क.सिर्जना पराजुली

क.अर्जुन विष्ट

क.कमल रिजाल

क.पवन खत्री

क.प्रणय उदास

क.वुद्धिमान तिम्सिना

क.बन्दना वानियाँ

क.सरु खत्री

क.सुभेक्षा राई

क.नितेश खड्का

क.सुदिप कार्की

क.सीता फुँयाल

क.विकास महर्जन

क.राजिव रञ्जन झा

क.मिरा विष्ट

क.राम सितल मण्डल

क.सरोज न्यौपाने

क.अरुण यादव

क.उज्वल न्यौपाने

क.अर्चना चौधरी

क.सञ्जु बस्नेत

क.त्रिलोक विक्रम शाह

क.मुकेश यादव

क.विक्रम यादव

क.सुलभ अधिकारी

क.हिमाल पाठक

क.इन्दिरा दाहाल

क.यशोदा हमागाई

क.विद्या श्रेष्ठ

क.अरुण सिंचाली

क.नित्यनाथ आचार्य

क.शालिकराम पराजुली

क.अमृता उप्रेती

क.दोलख गुरुङ

क.रविन श्रेष्ठ

क.विजया तिवारी

क.अर्जुन अधिकारी

क.क्षितिज पौड्याल

क.गणेश रोकाय

क.विपिन पराजुली

क.सुदिप पन्त

क.प्रतिक्षा पौड्याल

क.सकुन्तला देवकोटा

क.सन्ध्या अधिकारी

क.कमल कँडेल

क.केशव रोक्का

क.प्रेम वगाले

क.रमेश रेग्मी

क.विनोद न्यौपाने

क.अनिता न्यौपाने

क.विन्दु गौतम

क.शारदा आचार्य

क.इन्दु केसी

क.सुर्य पौडेल

क.युटीन गुरुङ

क.सन्तोष बाठा

क.दिपक परियार

क.पवन आचार्य

क.कौशिला केसी

क.सावित्रा वि.क.

क.कुमार पुन

क.गोकर्ण सञ्ज्याल

क.राजु शाही (डोल्पा)

क.ज्ञान व. वम

क.तपेन्द्र जंग शाही

क.मनिषा सुनार

क.उमा खड्का

क.सुधा गुरुङ

क.चेतन ऐडी

क.नरेश देउजा

क.भुवन राज भट्ट

क.अनिता पार्की

क.निरुता खत्री

क.राम शाही

क.सुरेश सेरला

क.कल्पना पाल

क.कल्याण गौतम

क.नारायण शर्मा

क.डि.वि. आले

क.मनद धिताल

क.ऋषि धमला

क.भानु भट्ट

क.विजय उप्रेती

क.पवन पौडेल

क.सुवास ढुंगाना

क.अमर लिम्बु

क.रेशम कुँवर

क.अर्जुन संजेल

क.राजन रोकाय

क.सुन्तली श्रेष्ठ

क.निशा कार्की

क.शोभा सापकोटा

क.भवानी काफ्ले

क.एकता वस्नेत

क.हरि माया तमाङ

क.शब्दिता प्याकुरेल

क.अंकराज बुढा

क.नेशन शर्मा

क.विनोद बोहरा

क.गोमा रानाभाट

क.प्रश्ना शाही

क.अशोक विष्ट

क.वुद्धि प्रसाद दाहाल

क.सीता भेटुवाल

क.दयाराज न्यौपाने

क.रविना घिमिरे

क.संगिता न्यौपाने

क.आर्जन वाग्ले

क.राधा ढकाल

क.आकाश घर्ती

क.डेनिश शाही

क.मन व. वम

क.असलम देवान

क.गिता चौधरी

क.स्वेता चौधरी

क.उपेन्द्र गुरुङ

क.प्रकाश लामा

क.प्रविण श्रेष्ठ

क.पेमा लामा

क.सकिला गुरुङ

क.तुफान गिरी

क.मुकेश यादव

क.समित यादव

क.दिपिका चौधरी

क.वविता शाह

क.शुसान्त गजमेर

क.शुशिल कुमार हजारा

क.कृष्ण भुर्तेल

क.प्रदिप अधिकारी

क.इन्दिरा वास्तोला

क.वुद्धि व. हायु

क.समिर हायु

विभागको सचिवहरु

 

प्रचार विभाग – ई. क.रविन दुलाल

संगठन विभाग – क.संगम अर्याल

खेलकुद तथा स्वमंसेवक विभाग – क.डेविड क्षेत्री

स्वास्थ्य विभाग- क.दिनेश ढकाल

रचनात्मक तथा सामाजिक सरोकार विभाग – क.रोहितजंग कुँवर

सम्पर्क विभाग – क.सागर भट्ट

विदेश विभाग – क.एकराज कँडेल

प्रशिक्षण विभाग – 

महिला विभाग – क.अस्मिता थापा

प्रकाशन विभाग – क.प्रकाश श्रेष्ठ

स्ववियु परिचालन विभाग – क.प्रदिप घिमिरे

शैक्षिक विभाग – क.सुरज गौतम

कार्यालय विभाग – क.भरत सिंह धामी (लिपुलेक)

विज्ञान, प्रविधि तथा अनुसन्धान विभाग – क.विनोद खुलाल वस्नेत

कानून तथा संघिय मामिला विभाग – क.मनोज वस्ताकोटी

आर्थिक विभाग – क.राजकुमार महतरा

कार्यालय सचिव – क.राजेन्द्र गजुरेल